In de Provinciale Zeeuwse Courant van 1 december een uitgebreid verslag van René Hoonhorst over de inzet van ondernemers en scholieren in Vlissingen ten behoeve van de Stichiting KinderDiabetes. Lees wat de basisscholen voor elkaar kregen en op welke manieren de ondernemers, van modezaak tot keurslager, hun betrokkenheid tonen met de kinderen, de jongeren en onze stichting.

Wij zeggen: “Waanzinnig bedankt allemaal!.”

Meer over Vlissingen Steunt 

Vlissingen Steunt
Een glimp uit het leven van een moeder met een zoon met diabetes type 1

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten